Kariyer

İş başvurusunda bulunmak istiyorum. Nereye başvurmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Eleman alımlarımızda, yalnızca anlaşmalı olduğumuz kariyer sitesi www.kibristais.com ‘dan yapılmış iş başvurularını kabul etmekteyiz. Mektup, faks, e-posta iletisi gibi diğer iletişim kanalları ile gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmamakta, “Özgeçmiş Havuzu” da tutulmamaktadır.

İşe alım sürecinde yapılan işlemler ve mülakat hakkında bilgi alabilir miyim?

Pozisyonun gerektirdiği nitelikler doğrultusunda başvurusu uygun görülen adaylar e-posta ile yazılı ve/veya gerektiğinde sözlü olarak ilk mülakat sürecine davet edilmektedir. Yabancı dil, genel yetenek ve mesleki bilgi konularındaki ilk mülakata katılan adaylardan ilk mülakat sürecinde başarılı olanlar bir sonraki aşama olan diğer mülakata davet edilmektedir. Gerek görülen pozisyonlar için adaylara kişilik envanteri de uygulanmaktadır.

Personel alımları hangi dönemlerde yapılıyor?

Personel alımlarımızda dönemsel olarak değil, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Mülakat tarihleri de günün şartlarına uygun olarak bu aşamada belirlenmektedir.

PART-TIME olarak çalışma imkânı var mı?

Part-time personel istihdam edilmemektedir.Etiket Bulutu

kıbrıs rent a car, kıbrıs araç kiralama, kıbrıs oto kiralama, araba kiralama kıbrıs, kıbrıs araba kiralama, kıbrıs rentacar, kıbrıs rent a car, rent a car girne, kibris araç kiralama, rent a car kıbrıs, kıbrıs kiralık araç, kktc rent a car, kktc kiralık araç, kibris kiralik arac, kiralık araba kktc, araba kiralama kıbrıs, kıbrısta araba kiralama, kıbrısta araç kiralama, kıbrıs'ta araç kiralama, araç kiralama kıbrıs, cyprus rent a car, lefkoşa araç kiralama, kıbrıs rentacar, kıbrıs lüks araç kiralama, kıbrıs ucuz araç kiralama, kıbrıs araç kiralama magosa, kıbrıs araç kiralama şirketleri, rent a car